Sorularınız mı var? Bizi Arayın: +90 (264) 282 39 71
 
 

GÜÇLÜ TEKNİK KADRO

 
Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Asçelik İnşaat olarak, taahhüt ettiğimiz işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmemiz ile müşterilerimiz tarafından tercih edilen firma haline gelmiş bulunmaktayız.

Müşteri şartlarının yerine getirilmesi için sektördeki teknolojik yenilikleri yakından takip ediyoruz ve teknik kadromuzun sürekli gelişimi için eğitim faaliyetlerini eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Sektörde edindiğimiz konumu korumak ve daha iyiye doğru geliştirmek için çalışmalarımızı toplam kalite yönetimi üzerine yoğunlaştırdığımız firmamızın öncelikli hedefi; yönetim sistemlerinin entegrasyonu ve Toplam kalite bilincinin firma bünyesinde benimsenerek yerleşik hale gelmesidir.

Ali ÇELİK
ASÇELİK İNŞAAT

 
3878

GÜÇLÜ EKİP

Tüm süreci alanında uzman bir ekiple yönetiyoruz. Profesyonel bir ekiple yapılar daha güçlü ve kullanışlı.

ISI YALITIMLI

Soğuk kış günlerinde bile ısınma ihtiyacınızı minumum seviyede tutacak ısı yalıtım teknolojilerini uyguluyoruz.

MÜKEMMEL PLANLAMA

Başlangıçta yapılan iyi bir planlama ile harika bir iş sonu. Emekleriniz boşa gitmeyeceğini bir çalışma.

Bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile daire almak içinİLETİŞİM